جزییات خبر

سه شنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۴
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۸۱۸۵۶
گزارشگر : ۸۶

پویش ایران همدل با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا خوزستانی

(سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۸:۴۴

175 هزار بسته معیشتی در قالب پویش «ایران همدل» میان نیازمندان خوزستان توزیع می شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد خوزستان در رزمایش کمک های مومنانه ویژه ماه مبارک رمضان آغاز هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان در مصلی اهواز باحضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه ، سردار باقری جانشین فرمانده سپاه ولیعصر و سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بیش از ۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان خوزستانی توزیع شد.
جمال شیبه با تبریک آغاز هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان گفت : سال گذشته در نیمه شعبان بیماری کرونا به دغدغه‌ای برای محرومان و نیازمندان تبدیل شده بود که با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری یک جریان عظیمی در کشور جهت توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا ایجاد شد و نقش خیرین در این زمینه بی‌نظیر بود.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر گسترش این جریان تاکید داشتند و قطعا این اقدام سال به سال بزرگتر خواهد شد افزود: امسال همزمان با حلول ماه مبارک رمضان مجموعه کمیته امداد استان پویشی تحت عنوان ایران همدل را با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا راه‌اندازی کرد که اکنون مرحله سوم این پویش با توزیع پنج هزار بسته معیشتی و با شعار اطعام مهدوی، افطاری ساده در حال برگزاری است.
وی اضافه کرد: هدف‌گذاری کمیته امداد استان در راه‌اندازی این پویش این است که تا پایان ماه رمضان یک میلیون پرس غذای گرم توسط 273 آشپزخانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور نمایندگانی از بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی طبخ و میان نیازمندان توزیع شود.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان افزود: امید است با مشارکت خیران، مردم سخاوتمند، گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه ۱۷۰ هزار بسته معیشتی دیگر نیز بین نیازمندان توزیع کنیم.
جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: همچنین قرار است با کمک خیران و سایر مجموعه‌های حمایتی تا پایان ماه مبارک رمضان دیگر هیچ یتیمی در سطح خوزستان بی حامی باقی نماند.

تعداد بازدید : ۶۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید