جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۵
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۹۵۷۶
گزارشگر : ۸۶

آماده‌سازی واحدهای مسکونی بندرامام خمینی برای واگذاری به مددجویان

(یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹) ۱۱:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان از انجام عملیات تکمیل و تحویل ۱۷۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد بندر امام با همکاری قرارگاه مردمی امام علی (ع) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان نشست مشترک با  قرارگاه  امام علی (ع)  به منظور بررسی آخرین وضعیت مسکن مددجویان کمیته امداد بندرامام خمینی (ره) با هدف هماهنگی و هم افزایی جهت حل مشکلات منازل در حال احداث به وِیژه شبکه آب و انشعابات فاضلاب و کمک به نیازمندانی آسیب‌دیده از آبگرفتگی‌، برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی و اقدام در جهت تکمیل و بهره‌برداری پروژه ۱۷۶ واحدی مسکن برای واگذاری به مددجویان کمیته امداد در حال انجام است افزود: مشکل منازل در حال احداث مددجویی و شبکه آب و انشعابات فاضلاب و کمک به نیازمندانی که دچار آبگرفتگی شدند نیز رفع می‌شود.
شیبه ابراز کرد: ضمن سپاسگزاری از صنایع پتروشیمی بندرامام که در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی نقش مهمی در تکمیل واحدهای مسکونی مدجویان ایفا کردند، به منظور بهره‌برداری این پروژه و تکمیل زیرساخت آب و فاضلاب با همکاری قرارگاه امام علی (ع) بندرامام، توافقات خوبی صورت گرفته که این واحدها تا قبل از پایان سال به مددجویان تحویل داده شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خوزستان بر تلاش در جهت احداث مسکن برای مددجویان بندر امام از طریق استفاده از ظرفیت‌های استانی و ملی تامین لوازم ضروری زندگی جهت مددجویان آسیب‌دیده از آبگرفتگی‌های اخیر تاکید کرد.
سردار حمید اباذری نیز تصریح کرد: قرارگاه مردمی امام علی (ع) با هدف هماهنگی اقدام‌های جهادی برای کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان ناشی از آبگرفتگی منازل بندر امام خمینی (ره) تشکیل شده است.
فرمانده قرارگاه مردمی امام علی (ع) در شهرستان بندرامام اضافه کرد: به منظور رسیدگی به وضعیت سکونت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نیازمند مشارکت و کمک بنیاد مستضعفان جهت اختصاص اعتباراتی به این امر هستیم و مابقی آن به صورت مشارکتی تامین می‌شود.
تعداد بازدید : ۲۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید