جزییات خبر

سه شنبه / ۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۵
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۹۳۶۲
گزارشگر : ۸۶
به‌منظور حمایت تحصیلی از دانش آموزان نیازمند؛

مرکز نیکوکاری مداد رنگی در استان خوزستان افتتاح شد

(سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۳۵

مرکز نیکوکاری تخصصی مداد رنگی برای حمایت و رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان نیازمند خوزستانی در زمینه آموزشی و فرهنگی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان، مرکز نیکوکاری مداد رنگی به همت خیران فعال در زمینه های فرهنگی و آموزشی استان درراستای تأمین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند با حضور رفیعی، معاونت آموزش پرورش و ریاست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی خوزستان راه‌اندازی گردید.
وی ادامه اداد : این مرکز صد و نود و دومین مرکز نیکوکاری کمیته امداد خوزستان است و همانند یک شتاب دهنده در آموزش، جهت توانمندسازی و تسهیل گری پشتیبانی از دانش آموزان و نخبگان،کشف و شکوفایی استعداد آنها فعالیت می کند.
شیبه با اشاره به آموزش غیرحضوری مدارس و نیاز دانش‌آموزان محروم به تبلت و گوشی هوشمند بیان کرد: این خدمات قالب بسته های اموزشی و کمک هزینه تحصیلی در سال تحصیلی به جامعه تحت حمایت ارایه می شود.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۳۰ هزار دانش آموز به صورت مستقیم و ۲۴ هزار دانش آموز موردی از خدمات این نهاد بهره مند هستند، بیان کرد: تعداد قابل توجهی دانش آموز از طریق مراکز نیکوکاری شناسایی شده است.
شیبه خاطرنشان کرد: با همه محدودیت‌های کرونایی با همکاری مرکز نیکوکاری امسال همه دانش آموزان به ویژه پشت‌کنکوری تحت حمایت کمیته امداد استان خدمات مشاوره و آموزش موسسات کنکوری و مدرسان برجسته بهره مند میشوند.
وی با قدردانی از همکاری و مشارکت آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان در زمینه ترویج احسان و نیکوکاری درمیان دانش آموزان، افزود: مراکز نیکوکاری فرهنگی مداد رنگی وظیفه شناسایی و پرورش ظرفیت های فرهنگی آنها و بکارگیری در راه خدمت به مددجویان و نیازمندان برعهده دارد.
شیبه با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی ریشه در کمبودهای فرهنگی دارند، گفت: مرکز نیکوکاری مداد رنگی راهنمای مراکز نیکوکاری در زمینه فرهنگی خواهد بود و با دیدگاه خیرخواهانه‌ای که اعضای مرکز نیکوکاری دارند نتایج خوبی درزمینهٔ تحصیل و آموزش دانش آموزان محروم خواهیم رسید.
مدیرکل کمیته امداد خوزستان افزود : هدف از تاسیس و گسترش این مراکز واگذاری کار مردم به مردم است این مرکز با امکان معرفی نیازمند از سوی مرکز نیکوکاری به کمیته امداد برای بهره مندی از مزایای ویژه فعالیت می کند.
تعداد بازدید : ۳۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید