جزییات خبر

شنبه / ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۷
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۶۷۰۰
گزارشگر : ۸۶

احداث و بازسازی 30 واحد مسکونی مددجویان خرمشهری

(شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۷:۱۷

30 واحد مسکونی با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در روستاهای محروم خرمشهر احداث و بازسازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان، در مراسم کلنگ زنی احداث مسکن مددجویان با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان در روستای جدیده شهرستان خرمشهر اظهار کرد: با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و همکاری گروه جهادی موج الحسین 30 واحد مسکونی در روستاهای محروم خرمشهر احداث و بازسازی تحویل مددجویان می گردد.
وی با اشاره به اینکه لزوم توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت و تأمین مسکن مناسب و مقاوم از اصلی‌ترین برنامه‌های این نهاد در جهت امنیت و آسایش مددجویان است گفت: با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و بنیاد خیریه وفاق سبز علوی 14 واحد مسکن برای مددجویان فاقد مسکن با الویت ایتام وزنان سرپرست خانوار ساخته می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: این توافق با محوریت کاهش فقر و توانمندسازی نیازمندان انجام‌شده و همکاری گروه جهادی موج الحسین 16 واحد مسکونی ویژه خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در روستان بدریه و جدیده شهرستان‌ خرمشهربازسازی می شود.
موصلی افزود: نشست مشترکی با مدیران بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و قرارگاه جهادی موج الحسین، با محوریت همکاری باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در جهت توانمندسازی مددجویان در حوزه مسکن، استفاده از تجارت و افزایش تعاملات در جهت گسترش خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان برگزار شد.
موصلی بیان اینکه یکی از راهبردهای محوری کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان کمک به تأمین مسکن آن‌هاست گفت: به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و همچنین هم‌افزایی امکانات، تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به امضا رسید.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید