جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۰
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۶۶۹۴
گزارشگر : ۸۶

توزیع شش میلیارد و 500 میلیون تومان نذورات عید قربان در بین نیازمندان خوزستانی

(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۰

خیران و مردم نیکوکار خوزستانی درعید قربان امسال شش میلیارد و 500 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان  با اشاره به برپایی پایگاه و بستر مجازی غیرحضوری در روز عید قربان برای جمع‌آوری نذورات مردم نیکوکار، گفت: خیران در عید قربان امسال شش میلیارد و 500 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی در قالب نذر قربانی به نیازمندان کمک کردند.
وی گفت: از مجموع نذورات جمع‌آوری‌شده با مشارکت مساجد و مراکز نیکوکاری، یک میلیارد و 500 میلیون تومان وجه نقد و پنج میلیارد تومان غیر نقد و به‌صورت گوشت گرم برای کمک به نیازمندان تحت حمایت به پایگاه‌های کمیته امداد اهداشده است.
موصلی ادامه داد: نذورات و گوشت‌های قربانی جمع‌آوری‌شده پس از گرفتن تأییدیه سلامت از کارشناسان سلامت اداره کل دامپزشکی استان خوزستان، دربسته‌های متناسب با جمعیت خانوارهای شناسایی‌شده بین نیازمندان با الویت ایتام، زنان سرپرست خانوار و بیماران صعب‌العلاج توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: شرایط اقتصادی و کرونا در ماه‌های گذشته باعث کوچک شدن هر چه بیشتر سفره خانوارهای تحت حمایت‌شده است و امیدواریم بتوانیم در این شرایط سخت اقتصادی با همکاری و همیاری خیران و مردم نیکوکار آسیب‌های ناشی از فقر را به حداقل برسانیم.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به روش‌های پرداخت نوین گفت: خیران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن سکه و کد دستوری #۰۶۱*۱*۸۸۷۷* وجوه نقدی را واریز کنند و همچنین می‌تواند نذورات نقدی خود را به شماره‌حساب ۴۴۴۴ بانک ملی به نام کمیته امداد خمینی (ره) پرداخت کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید