جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۶
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۶۴۳۴
گزارشگر : ۸۶

اجرای طرح نذر قربانی برای جمع‌آوری نذورات عید سعید قربان

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۴۶

نذورات و گوشت های قربانی بین خانواده هایی که فرزندان مبتلا به سو تغذیه، خانواده های نیازمند مناطق محروم استان خوزستان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمدرضا حیدری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان، با اعلام آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات و قربانی‌های مردم نیکوکار در روز عید قربان گفت: پایگاه ثابت و سیار با همکاری اداره کل دامپزشکی، مراکز نیکوکاری و مساجد مناطق آماده دریافت نذورات و قربانی‌های خیران و مردم نیکوکار استان است.
وی گفت: بر اساس تعاملی که با اداره کل دامپزشکی انجام‌شده و به‌منظور تسهیل در خرید و ذبح دام زنده برای مردم خیر استان، پایگاه های توزیع و ذبح دام زنده با نظارت و کنترل دقیق بهداشتی برپا می‌شود و مردم نیکوکار می‌توانند با مراجعه به این پایگاه‌ها قربانی‌های خود را باقیمت مصوب تهیه و به‌صورت شرعی و بهداشتی ذبح و به دست نیازمندان برساند.
حیدری با اشاره به توزیع سریع نذورات دریافتی طرح نذر قربانی گفت: با همکاری هیئت‌امنای مساجد در مناطق مختلف نذورات و گوشت‌های قربانی دربسته‌های مختلف با توجه به جمعیت خانوارهای شناسایی‌شده و با الویت ایتام، زنان سرپرست خانوار و بیماران صعب‌العلاج در میان نیازمندان توزیع می‌شود.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان با اشاره به روش‌های پرداخت نوین گفت: خیران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن سکه و کد دستوری #۰۶۱*۱*۸۸۷۷* وجوه نقدی را واریز کنند و همچنین می‌تواند نذورات نقدی خود را به شماره‌حساب ۴۴۴۴ بانک ملی به نام کمیته امداد خمینی (ره) پرداخت کنند.
وی گفت: دفاتر کمیته امداد سراسر استان خوزستان نیز در روز عید فطر آماده دریافت نذورات نقدی و غیر نقدی مردم نوع‌دوست استان است.
حیدری در پایان به مشارکت کم‌نظیر مردم خیر در عید قربان سال گذشته اشاره کرد و افزود: این امر با مشارکت گسترده مساجد، مراکز نیکوکاری، پیش‌بینی می‌شود دریافت نذورات در روز عید قربان امسال افزایش یابد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید