جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۹
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۳۲۴۸
گزارشگر : ۸۶
در آستانه چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

افتتاح واحد مسکونی و اهدای جهیزیه مددجویان کمیته امداد در دشت آزادگان

(یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۱۹

در آستانه چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دو واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در دشت آزادگان افتتاح و 14 نوعروس با اهدای جهیزیه دراهی خانه بخت شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به اینکه ساخت مسکن مقاوم و ایجاد سرپناه مناسب برای مددجویان از مهم‌ترین دغدغه‌های این نهاد است گفت: دو واحد مسکن مددجویی در دشت آزادگان  افتتاح و ۱۴ نوعروس روستای بدریه با اهدایجهیزیه راهی خانه بخت شدند.
موصلی بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های مددجویان تحت حمایت مسکن مناسب است، گفت: به‌منظور رفاه حال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان که فاقد مسکن هستند با مشارکت خیرین تسهیلات پرداخت می‌شود.
وی با اعلام اینکه 40 نفر از خانواده های مددجوی تحت حمایت کمیته امداد روستای بدریه به مدت یک هفته به مشهد مقدس اعزام می شوند، افزود: این خانواده ها برای اولین بار و در قالب طرح های زیارتی به بارگاه رضوی مشرف می شوند.
موصلی با اشاره به اینکه پرداخت کمک‌هزینه تهیه جهیزیه و هدیه ازدواج به جوانان نیازمند تحت حمایت یکی از سرفصل‌های مهم حوزه حمایت این نهاد است، گفت: 14سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت مناطق محروم روستای بدریه کمیته امداد اهدا شد.
وی با بیان اینکه برای تهیه این تعداد جهیزیه، اعتباری بیش از صد میلیون تومان هزینه شده است افزود: این تعداد جهیزیه شامل کالاهای اساسی از جمله یخچال، ظروف آشپزخانه، فرش، اجاق گاز، جاروبرقی، و لوازم اولیه و ضروری زندگی است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۹۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید