جزییات خبر

سه شنبه / ۲۶ آذر ۱۳۹۸ / ۰۰:۳۲
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۲۳۷۴
گزارشگر : ۸۶

ساخت ۱۰ واحد مسکونی مددجویی با همکاری شرکت هواپیمایی آسمان

(سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۰:۳۲

۱۰ واحد مسکونی با همکاری شرکت هواپیمایی آسمان در روستاهای سیل زده دشت آزادگان ساخته و تحویل مددجویان شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حیدری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به اینکه لزوم توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت و تأمین مسکن مناسب و مقاوم از اصلی‌ترین برنامه‌های این نهاد در جهت امنیت و آسایش مددجویان است گفت: با مشارکت شرکت هواپیمایی آسمان 10 واحد مسکونی مددجویان سیل‌زده اهدا کردند.
وی با بیان اینکه یکی از راهبردهای محوری کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان کمک به تأمین مسکن آن‌هاست گفت: به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و همچنین هم‌افزایی امکانات، پیمانکار احداث واحدها، ستاد محمد رسول الله بوده که نیروی کار و خدمات را به صورت رایگان تامین کرده است.
وی گفت : با توجه به اینکه شرکت هواپیمایی آسمان مبلغ 80 میلیون تومان با مشارکت کارکنان برای احداث 10  واحد مسکونی مددجویان سیل‌زده اهدا کردند افزود: کمیته امداد و بنیاد مسکن مابه‌التفاوت موردنیاز برای ساخت واحد‌های مسکونی را متقبل شده است.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان، با توجه به اینکه ارزیابی این خسارت هادر بنیاد مسکن انجام‌شده و برای کل خانواده‌هایی که تائید شده‌اند اعتبار ساخت یا تعمیر اختصاص پیدا می‌کند افزود: واحد مسکونی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در روستاهای سیل زده بُنده، چبینات، شاخیه، سبحانیه و جلگه سید علی ساخته و به بهره‌برداری رسید.
حیدری افزود: نشست مشترکی با مدیران شرکت هواپیمایی آسمان ، با محوریت همکاری باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در جهت توانمندسازی مددجویان در حوزه مسکن، استفاده از تجارت و افزایش تعاملات در جهت گسترش خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان برگزار شد.

تعداد بازدید : ۱,۱۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید