جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۲۲۷۷
گزارشگر : ۸۶
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان اعلام کرد:

خدمات درمانی گروه جهادی به مددجویان مناطق محروم استان خوزستان

(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۳

گروه جهادی برای ارائه خدمت به مددجویان با حضور در مناطق محروم استان خوزستان مددجویان شهرستان‌های جنوبی استان خوزستان را به‌صورت رایگان درمان کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: دومین مرحله از اردوی جهادی درمانی باهدف محرومیت‌زدایی در مناطق محروم با استقرار گروه پزشکی برپا شد و به‌صورت رایگان مددجویان شهرستان‌های جنوبی استان خوزستان را درمان کرد.
وی گفت: این طرح با همکاری گروه جهادی منادیان صلح و کمیته امداد استان خوزستان باهدف ترویج فرهنگ جهاد و ایثار آغاز کرد که در قالب آن زمینه معرفی و درمان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مناطق محروم استان خوزستان در محدوده شهرستان‌های حمیدیه و  اندیکا فراهم شد.
موصلی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب بیان شد، گفت: مسئله جوانان و تبلور حضور این قشر در عرصه‌ خدمات اجتماعی از محورهای اصلی این بیانیه است و کمیته امداد نیز در راستای سیاست بنیادی برای مردمی کردن این نهاد، توجه ویژه‌ای به حمایت از گروه‌های جهادی دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان اضافه کرد: در قالب این اردوی جهادی ۳۰ پزشک و دستیار شامل عمومی و متخصص و دندانپزشکی به منطقه اعزام شدند.
وی در پایان اعلام کرد: کمیته امداد با شناسایی مشکلات مردمی و باهدف کمک به افراد آسیب‌پذیر نیازمند با همکاری سایر نهادها در قالب اردوهای جهادی اقدام آموزش کمک‌های اولیه در دورافتاده‌ترین مناطق کشور به ارائه خدمات درمانی، بهداشتی و فرهنگی، کمک و حل مشکلات مردم منطقه می‌کند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید