جزییات خبر

شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۸
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۰۵۷۸
گزارشگر : ۸۶

7000 بسته تحصیلی به دانش‌آموزان مناطق سیل زده خوزستانی اهدا شد

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۱۸

7000 بسته تحصیلی با کمک خیران گروه صنعتی گلرنگ و هم‌زمان با برگزاری جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد مناطق سیل زده خوزستان اهدا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حیدری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خوزستان بابیان اینکه ایجاد اعتمادبه‌نفس و رشد روحیه خودکفایی و حمایت از دانش آموزان باهوش اما نیازمند تا کسب مدارج عالی تحصیلی و علمی از اهداف کمیته امداد در فراهم آوردن امکانات برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت است افزود: کمک‌های حامیان و خیران در کنار منابع داخلی این نهاد نقش بسیار سازنده‌ای در ارائه هر چه‌بهتر خدمات به جامعه هدف دارد.
وی گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی و جشن مهر عاطفه‌ها خیران گروه صنعتی گلرنگ هفت هزار بسته کمک‌تحصیلی شامل کیف و نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی به ارزش یک میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد مناطق سیل زده خوزستان اهدا کرد.
حیدری ارزش هر بسته را صد هزار تومان اعلام کرد و گفت: بسته‌های تحصیلی بلافاصله پس از دریافت در اختیار دانش آموزان نیازمند دبستانی مناطق شهری و روستایی قرار گرفت.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم خوزستان درجشن مهر عاطفه‌ها گفت: در گام نخست جشن عاطفه‌ها در 7 و 8 شهریورماه مبلغ دومیلیارد تومان از پایگاه‌های برپاشده جمع‌آوری‌شده که به‌صورت نقد و غیر نقدی و در قالب کیف، کفش، نوشت‌افزار، لباس و کتاب‌های کمک‌آموزشی به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۱,۰۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید