جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۹
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۰۴۰۶
گزارشگر : ۸۶

اهدا 56 سری جهیزیه به مناطق محروم خوزستان

(چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۵۹

56 سری جهیزیه با همکاری قرارگاه منطقه ای کربلا به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد مناطق محروم خوزستان اهدا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا علیپور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به اینکه پرداخت کمک‌هزینه تهیه جهیزیه و هدیه ازدواج به جوانان نیازمند تحت حمایت یکی از سرفصل‌های مهم حوزه حمایت این نهاد است، گفت: 56 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت مناطق محروم شهرستان های آبادان، خرمشهر، اروند کمیته امداد اهدا شد.
وی با بیان اینکه برای تهیه این تعداد جهیزیه، اعتباری بیش از ششصد میلیون تومان هزینه شده است افزود: این جهیزیه ها با همکاری قرارگاه منطقه ای کربلا و همچنین اعتبارات کمیته امداد تأمین شده است.
علیپور عنوان کرد: این تعداد جهیزیه شامل کالاهای اساسی از جمله یخچال، ظروف آشپزخانه، فرش، اجاق گاز، جاروبرقی، کولر ولوازم اولیه و ضروری زندگی است افزود: از مجموع 56 فقره جهیزیه توسط قرارگاه منطقه ای کربلا با اعتبار ۱0میلیون تومان به تهیه جهیزیه ها کمک شده است.
وی با اشاره به اینکه تلاش کمیته امداد، ایجاد زمینه برای ازدواج موفق و زندگی پایدار است افزود: علاوه بر اهدای جهیزیه و کمک هزینه های ازدواج به زوج های جوان در شرف ازدواج، دوره های آموزشی نیز با هدف تحکیم بنیان خانواده، آموزش مهارت های زندگی اسلامی، تربیت فرزند، مدیریت اقتصادی و آیین همسر داری برای نوعروسان و زوج های جوان تحت حمایت این نهاد برگزار می شود.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان با بیان اینکه مهیا کردن شرایط ازدواج برای جوان تحت حمایت عزم همگانی را طلب می کند افزود : خیران و نیکوکاران به منظور تامین جهیزیه نوعروسان و هدیه ازدواج زوج های جوان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در به مراکز کمیته امداد تحویل دهند.

تعداد بازدید : ۸۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید