دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۰ آبان ۱۳۹۷ / ۰۹:۵۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۵۱۷۹
گزارشگر : ۸۶

بهره‌مندی ۹۵۷۶ مددجوی خوزستانی از خدمات بهداشتی

(چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷) ۰۹:۵۳

۹ هزار و ۵۷۶ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان در شش‌ماهه نخست امسال از خدمات بهداشتی بهره‌مند شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا علی پور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به اینکه بهداشت و درمان از مهم‌ترین برنامه‌ها در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه است، گفت: خدمات این نهاد در بخش‌های بهداشت ، درمان و بیمه‌های تأمین اجتماعی به مددجویان ارائه می‌شود.
وی با اعلام اینکه در شش‌ماهه نخست امسال خدمات بهداشتی در سرفصل‌های آموزشی، ارزیابی سلامت، رفع سو تغذیه و بهداشت دهان دندان به ۹ هزار و  ۵۷۶ مددجوی تحت حمایت ارائه‌شده است، افزود: برای این منظور ۲۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از منابع داخلی کمیته امداد هزینه شده است.
موصلی گفت: به‌منظور افزایش سطح آگاهی مددجویان با مباحث بهداشتی و آشنایی آن‌ها با انواع بیماری‌ها و نحوه پیشگیری از بیماری‌ها کارگاه‌های آموزشی با حضور مربیان و کارشناسان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: ارزیابی سلامت زنان سرپرست خانوار و سالمندان،یکی دیگر از اقدامات کمیته امداد در جهت حفظ سلامت مددجویان است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان به ساخت و بهسازی سرویس‌های بهداشتی در مناطق محروم به‌ویژه مناطق روستایی اشاره کرد و گفت: ۱۰۱ سرویس بهداشتی بااعتبار ۱۰۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در شش‌ماهه نخست امسال ساخته و بهسازی شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۶۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید