دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۷ / ۱۲:۴۲
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۵۱۲۴
گزارشگر : ۸۶
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان:

واگذاری ۲۰۸۷ مورد انشعاب رایگان به مددجویان خوزستانی

(دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷) ۱۲:۴۲

دوهزار و ۸۷ انشعاب رایگان به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا علی پور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان بابیان اینکه بر اساس قانون خانوارهای تحت حمایت این نهاد یک‌بار از پرداخت هزینه‌های انشعاب قانونی، عوارض شهرداری و صدور پروانه ساختمانی واحدهای مسکونی در حال ساخت، معاف می‌شوند، گفت: در شش‌ماهه نخست امسال دوهزار و ۸۷ انشعاب رایگان به خانوارهای واجد شرایط تحت حمایت واگذار شد.
وی اعلام کرد: ۷۵۵ خانوار از انشعاب برق، ۴۹۶ خانوار از انشعاب آب، ۴۷۳ خانوار از انشعاب گاز و ۳۷ خانوار هم از انشعاب فاضلاب برخوردار شدند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان با تأکید بر تعامل سازنده کمیته امداد و دستگاه‌های اجرایی برای رفع محرومیت و فقر، افزود:شش ماه نخست سال جاری برای ۲۴۴ خانوار مددجو پروانه ساختمان رایگان صادر و همچنین عوارض شهرداری ۸۲ خانوار پرداخت شد.
علی پور با اشاره به اینکه این خدمت باهدف محرومیت‌زدایی و در شش سرفصل آب، برق، گاز، فاضلاب، عوارض شهرداری و صدور پروانه ساخت به خانوارهای مددجوی دارای شرایط ارائه می‌شود، ادامه داد: ساکنان مناطق روستایی و کم برخوردار در اولویت این خدمت هستند.
وی یادآور شد: خانوارهای تحت حمایت که واجد شرایط هستند، می‌تواند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و دریافت معرفی‌نامه به سازمان‌ها وادارات متصدی این امر، از معافیت‌های لازم برخوردار شوند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید