دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۴۴۱۹
گزارشگر : ۸۶
مدیر شعب صندوق قرض قرض‌الحسنه امداد ولایت خوزستان اعلام کرد

افزایش ۸۳ درصدی تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان

(یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۲۳

ده میلیارد و ۸۳۶ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در شش‌ماهه نخست امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان پرداخت‌شده است.

مدیر شعب صندوق قرض قرض‌الحسنه امداد ولایت خوزستان فعالیت‌های انجام‌شده در این صندوق را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم شیخی مدیر شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خوزستان بابیان اینکه با اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی، کارگشایی و قرض‌الحسنه در تلاش هستیم بخشی از مشکلات مددجویان و محرومان را برطرف و آن‌ها را به توانمندی نزدیک کنیم، گفت: در شش‌ماهه نخست امسال سه هزار ۷۷۱ نفر از مددجویان تحت حمایت از تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد استفاده کردند.
وی با تأکید بر اینکه پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به نیازمندان یکی از وظایف مهم صندوق امداد ولایت است، اعلام کرد: ۲۲ میلیارد و ۴۰۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از طریق این صندوق به مددجویان پرداخت‌شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد رشد یافته است.
شیخی گفت: صندوق امداد ولایت در نیمه نخست سال جاری ۹ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به‌منظور رفع نیازهای ضروری به سه هزار ۳۳ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سایر افراد نیازمند اعطا کرده است.
وی ادامه داد: تسهیلات کارگشایی به‌صورت قرض‌الحسنه و با اقساط بلندمدت و پایین‌ترین نرخ کارمزد در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد تا آن‌ها بتوانند با دغدغه کمتر به رفع مشکلات خود بپردازند.
مدیر شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خوزستان بابیان اینکه ۵۸۶ نفر از مددجویان نیز در شش‌ماهه نخست سال جاری با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی به بازار کار واردشده‌اند، افزود: ده میلیارد و ۸۳۶ میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت‌شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۳ درصد افزایش‌یافته است.
وی همچنین گفت: دو میلیارد و ۲۶۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تسهیلات برای خرید، ساخت و بهسازی منازل مسکونی به ۱۵۲ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان پرداخت‌شده است.
شیخی در پایان با اعلام اینکه تاکنون ۱۴۰ هزار حساب در صندوق امداد ولایت افتتاح‌شده است از مردم نیکوکار خواست تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق، ضمن ترویج سنت قرض‌الحسنه، به نیازمندان و محرومان جامعه کمک و آن‌ها را در رفع نیازهایشان یاری کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید