دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۴۳۵۷
گزارشگر : ۸۶
در مرحله دوم جشن عاطفه ها :

لبخند مهر در مدارس خوزستان طنین‌انداز شد

(چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۴۳

زنگ جشن عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور در هشت هزار مدرسه استان خوزستان به صدا درآمد.

مراسم آغاز مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با حضور استاندار ، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان، مدیر آموزش‌وپرورش اهواز و رئیس سازمان دانش‌آموزی خوزستان در مدرسه حضرت فاطمه (س) اهواز برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان در آغاز مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با اعلام اینکه ۳۱ هزار دانش‌آموز و هشت هزار دانشجو از خدمات حمایتی این نهاد استفاده می‌کنند، گفت:امروز دانش آموزان با مشارکت در برگزاری جشن عاطفه‌ها و رفع نیاز همکلاسی‌های خود همدلی و همبستگی را به نمایش می‌گذارند.

وی بیان کرد: هم‌زمان با سراسر کشور زنگ جشن عاطفه‌ها در هشت هزار مدرسه استان به صدا درآمده است و دانش آموزان نیازمند در این شرایط اقتصادی چشم‌به‌راه سخاوت دوستان خود هستند.
موصلی توضیح داد:قرار بود مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در چهار هزار مدرسه برگزار شود که با همکاری آموزش‌وپرورش و درخواست مدیران مدارس در هشت هزار مدرسه استان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد:با همکاری آموزش‌وپرورش ۴۰۰ هزار پاکت برای دریافت کمک‌های نقدی در اختیار دانش آموزان قرار گرفت تا آن‌ها در حد توان کمک‌های نقدی خود را در اختیار مدرسه قرار دهند.
موصلی بابیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود، گفت:مردم خیر می‌توانند با شماره‌گیری #۰۶۱*۸۸۷۷* و یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دانش آموزان محروم اهدا کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به کمک پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی مردم خیر استان خوزستان در جشن عاطفه‌های سال گذشته، افزود: در مرحله نخست جشن عاطفه‌های امسال نیز مردم نوع‌دوست استان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان محروم و بی‌بضاعت کمک کردند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید