دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۰
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۴۱۰۹
گزارشگر : ۸۶
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان:

طرح احسان حسینی در استان خوزستان اجرا می‌شود

(سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۰:۴۰

هم‌زمان با آغاز محرم طرح احسان حسینی در استان خوزستان اجرا و نذورات جمع‌آوری‌شده بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گزارشی از اجرای طرح احسان حسینی در این استان ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: طرح احسان حسینی چند سال اخیر در دو ماه محرم و صفر با همکاری مساجد، هیئت‌های مذهبی، حسینیه‌ها و مراکز نیکوکاری برای جمع‌آوری نذورات مردمی و اطعام نیازمندان در سراسر استان اجرا می‌شود.
وی هدف از اجرای این طرح را اشاعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه، ساماندهی نذورات مردمی و توجه بیشتر به اطعام نیازمندان و محرومان عنوان کرد و افزود: امسال نیز همچون سال‌های گذشته مراکز کمیته امداد در سراسر استان خوزستان و ۴۳ مرکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌ها و نذورات نقدی و غیر نقدی عزاداران حسینی هستند.
موصلی بابیان اینکه با شروع ماه محرم و توسعه فضای معنوی میزان نذورات مردم نیکوکار افزایش چشمگیری می‌یابد، گفت: خیران در ایام سوگواری ماه محرم و صفر تلاش می‌کنند با توزیع غذای گرم، سبدهای غذایی و پرداخت وجوهات نقدی بخشی از نیازهای ضروری و غذایی نیازمندان به‌ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را تأمین کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به کمک یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی عاشقان سیدالشهدا (ع) در طرح احسان حسینی سال گذشته، افزود : عزاداران حسینی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد #۰۶۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه پرداخت و در طرح احسان حسینی مشارکت کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۸۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید