دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۴
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۳۸۶۸
گزارشگر : ۸۶
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان اعلام کرد:

۳۰ هزار دانش آموز نیازمند چشم به راه لبخند مهر

(چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۱۴

جشن عاطفه ها با رویکرد الکترونیکی برای کمک به ۳۰ هزار دانش آموز و هفت هزار دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان برگزار می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان در نشست خبری با اصحاب رسانه برنامه‌های این نهاد برای برگزاری جشن عاطفه‌ها را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان از آمادگی این نهاد برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن عاطفه‌ها خبر داد و گفت: ۲۳۳ پایگاه ثابت و سیار در سطح شهر، مراکز نیکوکاری و مساجد سراسر استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر را جمع‌آوری می‌کند.
وی اعلام کرد: جشن عاطفه‌های امسال در دو مرحله و به‌طور هم‌زمان در سراسر کشور با شعار لبخند مهر بسته به مهر شما برگزار می‌شود که مرحله اول آن ۱۵ و ۱۶ شهریورماه در پایگاه‌های کمیته امداد و مصلاهای نماز جمعه و مرحله دوم آن ۱۱ مهرماه در تمامی مدارس استان برگزار می‌شود.
موصلی با اشاره اینکه مرحله دوم در چهار هزار مدرسه در سطح استان برگزار می‌شود، افزود: به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های نقدی دانش آموزان، ۵۰۰ هزار پاکت مخصوص لبخند مهر در سطح مدارس توزیع می‌شود.
وی بابیان اینکه جشن عاطفه با مشارکت صداوسیما، آموزش و پروش، بسیج سازمان دانش‌آموزی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مساجد و مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود، افزود: هدف از برگزاری این جشن ترویج و توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری در بین مردم به‌ویژه کودکان و نوجوانان، افزایش همبستگی‌های اجتماعی و تأمین بخشی از نیازهای تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند است و اصحاب رسانه در آگاه کردن مردم و تشویق آن‌ها به شرکت در کارهای خیرخواهانه و دستگیری از نیازمندان نقش مؤثری ایفا می کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: مردم خیر و نیکوکار علاوه بر حضور در پایگاه‌های کمیته امداد و دفاتر این نهاد در سراسر استان، می‌توانند از طریق اپلیکیشن سنا و سکه، گرفتن کد *۸۸۷۷*۶۱# از طریق تلفن همراه و همچنین شماره گویای ۹۶۸۸۷۷ کمک‌های نقدی خود را پرداخت کنند.
وی با تأکید بر اینکه در جشن عاطفه‌های امسال الویت پرداخت کمک‌های نقدی استفاده از روش‌های نوین الکترونیکی است، افزود: هدف از اجرای این طرح کاهش هزینه‌های اضافی ناشی از برپایی پایگاه‌های فیزیکی است.
موصلی با اشاره به اینکه ۳۰ هزار دانش‌آموز و هفت هزار دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان قرار دارند، افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده قبل از شروع مدارس و با الویت مناطق محروم به دست دانش آموزان نیازمند می‌رسد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید