دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۸
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۲۴۸۸
گزارشگر : ۸۶
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان:

خوزستانی‌ها ۴ میلیارد تومان فطریه پرداخت کردند

(چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۳:۱۸

مردم روزه‌دار استان خوزستان ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان فطریه خود را برای رفع مشکل نیازمندان به کمیته امداد پرداخت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان از میزان فطریه پرداخت‌شده توسط مردم استان در روز عید فطر گزارشی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: بر اساس اعلام شورای زکات، مردم مؤمن استان در عید فطر امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره خود را با نیت رفع بخشی از مشکل نیازمندان و محرومان به پایگاه‌های این نهاد پرداخت کردند.
وی با اشاره به رشد ۴۰ درصدی پرداخت فطریه نسبت به سال گذشته، افزود: از مجموع مبالغ پرداخت‌شده، ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان فطریه عام و ۶۰۰ میلیون تومان فطریه سادات بوده است.
موصلی گفت: تمامی وجوه جمع‌آوری‌شده هر منطقه در روزهای عید و با همکاری هیئت‌امنای مساجد، بلافاصله بین افراد شناسایی‌شده و واجد شرایط، با اولویت زنان سرپرست خانوار، بیماران صعب‌العلاج و سالمندان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان بیان کرد مردم نیکوکار می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را با تحویل به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری و کمک‌های نقدی خود را از طریق پرداخت‌های نوین و با شماره‌گیری کد دستوری #۰۶۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه به دست نیازمندان برسانند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید