دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۲۱:۲۱
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۲۰۵۳
گزارشگر : ۸۶
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان خبر داد:

برپایی سفره افطار برای ۴۰۰ مددجوی خوزستانی

(چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷) ۲۱:۲۱

۴۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان در ششمین روز از ماه مبارک رمضان مهمان افطاری این نهاد شدند.

مدیرکل کمیته امداد از برگزاری محفل انس با قرآن و برپایی سفره افطار ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد گزارشی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گفت: محفل انس با قرآن و سفره افطاری برای اطعام ۴۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت با اولویت مادران و دختران، با حضور سردار شاهوار پور فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان به میزبانی این نهاد در مجتمع فرهنگی بهشت هویزه اهواز برپا شد.
وی بیان کرد:امسال نیز چون سالهای گذشته محفل انس با قرآن با حضور مددجویان وقاریان برجسته کشوری و باهدف آشنایی هر چه بیشتر مددجویان با قرآن و ترویج آموزه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان در سراسر استان برگزار می‌شود.
موصلی بابیان اینکه ماه رمضان بهترین فرصت برای دستگیری از نیازمندان، یاری‌رساندن به محرومان و حمایت از ایتام است، افزود:اطعام نیازمندان و ایتام، توزیع غذای گرم، سبد کالا و دیدار با خانوارهای تحت حمایت بخشی از برنامه‌های کمیته امداد در این ماه مبارک است.
وی با تقدیر از همراهی خیران، نیکوکاران و حامیان برای اطعام و کمک به نیازمندان، گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای اطعام ایتام و محرومان با شماره‌گیری کد # ۰۶۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با اعلام اینکه برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به ۱۴ هزار و ۴۰ یتیم و فرزند محسنین در ماه رمضان به دنبال جذب حامی هستیم، گفت: مردم خیر می‌توانند برای مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد مراجعه و یا در سایت http://hamsofreh.ir/ ثبت‌نام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید