دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۷
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۵۷۴۷۹
گزارشگر : ۶۷

40 پایگاه آماده جمع آوری کمک خوزستانی ها در جشن عاطفه ها

(پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۷

22 هزاردانش آموز تحت حمایت کمیته امداد در استان خوزستان نیازمند کمک نیکوران برای آغاز سال تحصیلی جدید هستند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خوزستان گزارشی از نحوه برگزاری جشن عاطفه ها در آستانه سال تحصیلی جدید ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حیدری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها هرساله در آستانه سال تحصیلی جدید به منظور ترویج فرهنگ نوع دوستی، انفاق و جذب کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند برگزار می شود، گفت: 40 پایگاه آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر خوزستان است.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه های امسال در دو مرحله همزمان با سراسر کشور و با شعار "مهر در انتظار همدلی" برگزار می شود، افزود: مرحله اول جشن در روزهای 23 و 24 شهریور به ترتیب در پایگاه های نیکوکاری و میعادگاه های نمازجمعه و مرحله دوم آن نیز در 19 مهرماه در سطح مدارس با هدف مشارکت دانش آموزان در رفع نیازهای هم کلاسی خود، توسعه فرهنگ انفاق و ایجاد فضای پرنشاط در بین دانش آموزان برگزار می شود.

حیدری به مشارکت سه میلیارد و 500 میلیون تومانی خیران و دانش آموزان در سال گذشته اشاره کرد و افزود : تمامی کمک های جمع آوری شده صرف تهیه کیف، کفش، لوازم التحریر، پوشاک و هزینه های تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت در مناطق محروم شد.

وی با اعلام اینکه 22 هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان چشم به راه کمک های خیران برای شروع سال تحصیلی هستند ابراز امیدواری کرد مردم نیکوکار و نوع دوست خوزستان امسال نیز همچون سال های گذشته با شرکت پرشور و کم نظیر خود در جشن عاطفه ها زمینه تحصیل بی دغدغه و با آرامش را برای دانش آموزان محروم و نیازمند فراهم کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه جشن عاطفه ها توسط کمیته امداد و با مشارکت آموزش و پروش، بسیج دانش آموزی و صدا و سیمای مرکز خوزستان برگزار می شود افزود: مردم نیکوکار استان خوزستان برای یاری رساندن به دانش آموزان بی بضاعت می توانند با شماره گیری آنی پرداخت *8877*1*061# ، با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود، در این جشن شرکت کرده و کمک های خود را به دست دانش آموزان نیازمند برسانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید