دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۸
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۵۷۴۳۹
گزارشگر : ۶۷

افزایش تخت‌های بیمارستان علامه کرمی تا پایان امسال/ راه‌اندازی مرکز خیران سلامت

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۸

مرکز خیران سلامت با هدف استفاده از ظرفیت خیران برای رفع مشکلات مالی و بازسازی و ارتقای تجهیزات بیمارستان علامه کرمی راه‌اندازی می‌شود.

رئیس بیمارستان خیریه علامه کرمی وابسته به کمیته امداد در نشست خبری  فعالیت های این بیمارستان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کیمته امداد، محمدحسین مولائی زمانی، رئیس بیمارستان خیریه علامه کرمی با اشاره به اینکه این بیمارستان اولین و تنها بیمارستان کمیته امداد در سطح کشور است گفت: این بیمارستان 245 تخت فعال دارد و با ساخت فاز دوم بخش آی سی یو، تعداد تخت های فعال آن به 260 تخت می رسد.

وی با اعلام اینکه بیش از 110 پزشک متخصص و دارای فوق تخصص در این بیمارستان مشغول به فعالیت هستند افزود: تمامی خدمات درمانی عمومی و تخصصی و عمل های جراحی در این بیمارستان انجام می شود.

مولائی زمانی با بیان اینکه تعرفه های درمانی این بیمارستان پنج تا 10 درصد بیشتر از بیمارستان های دولتی است عنوان کرد: سالانه بیش از 350 هزار بیمار از استان خوزستان و استان‌های همجوار و کشورعراق به این بیمارستان مراجعه می کنند که 25 درصد مراجعه کنندگان را مددجویان کمیته امداد تشکیل می دهد.

وی با تاکید بر اینکه همه خدمات درمانی اعم از عمومی، تخصصی، عمل های جراحی و عکس برداری برای افراد تحت حمایت کمیته امداد کاملا رایگان است افزود: سالانه حدود 12 میلیارد تومان خدمات درمانی به مددجویان ارائه می شود.

رئیس بیمارستان خیریه علامه کرمی اهواز با بیان اینکه فاز دوم بخش آی سی یو این بیمارستان با هزینه سه میلیارد تومان با مشارکت کمیته امداد و استانداری خوزستان در حال ساخت است و تا پایان سال به بهره برداری می رسد گفت: با بهره برداری از این بخش 15 تخت به ظرفیت تخت های فعال این بیمارستان اضافه می شود.

وی با اشاره به مشکلات موجود در بیمارستان خیریه علامه کرمی گفت: بیش از شش میلیارد تومان برای بازسازی و ارتقای تجهیزات این بیمارستان هزینه مورد نیاز است که کمیته امداد به تنهایی قادر به تامین این هزینه نیست.

مولائی زمانی در پایان از راه اندازی مرکز خیران سلامت در این بیمارستان خبر داد و گفت: استفاده از ظرفیت خیران سلامت و مشارکت آنها در رفع مشکلات مالی و بازسازی و ارتقای تجهیزات می تواند ما را در ارائه هرچه بهتر و مطلوب تر خدمات با تعرفه کمتر یاری کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۵۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید