دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۲
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۵۷۳۰۱
گزارشگر : ۶۷

واگذاری 268 دستگاه وانت به مددجویان خوزستانی

(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۲

268 دستگاه خودروی وانت نیسان با اعتبار هشت میلیارد و 40 میلیون تومان با همکاری صندوق کارآفرینی امید در اختیار مددجویان خوزستانی قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گزارشی از واگذاری خودروی وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد استان خوزستان ارائه داد.
 
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با بیان اینکه توانمندسازی و خودکفایی مددجویان و ایجاد درآمد پایدار از اصلی ترین اهداف این نهاد در رفع محرومیت است گفت: براساس تفاهم نامه ای که میان کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید بسته شد 268 دستگاه خودروی وانت نیسان، با تخفیف و تسهیلات ویژه با اعتبار هشت میلیارد و 40 میلیون تومان در اختیار مددجویانی که توانایی پذیرش شغل دارند قرار گرفت.

 

وی عنوان کرد: قیمت تمام شده هر دستگاه 30 میلیون تومان است که 90 درصد قیمت آن را صندوق کارآفرینی امید به صورت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد، بازپرداخت 60 ماهه و با چهار ماه تنفس در اختیار مددجو قرار داده است. ده درصد باقیمانده قیمت خودرو نیز آورده مددجوست.

 

موصلی ادامه داد: در صورتی که مددجو توانایی پرداخت ده درصد سهم خود را نداشته باشد، این سهم به صورت وام قرض الحسنه از طریق کمیته امداد در اختیار مددجو قرار می گیرد.

 

وی گفت: با توجه به اینکه بیشتر مددجویان متقاضی برای تهیه چک و ضامن با مشکل مواجه هستند سند خودرو با بیمه بدنه پنج ساله تا پایان پرداخت اقساط خودرو به عنوان ضمانت نزد صندوق کارآفرینی امید باقی می ماند و پس از اتمام اقساط به مددجو برگشت داده می شود.

 

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به مشارکت خیران، مسئولان و بانکها برای خودکفایی مددجویان گفت: افراد مددجو و سرپرست خانواری که دارای شرایط پذیرش شغل هستند می توانند برای دریافت تسهیلات کارآفرینی و خرید خودرو  به ادارات کمیته امداد شهرستان های خود مراجعه کنند.

 

انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۱۷۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید