دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۰
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۵۷۱۴۳
گزارشگر : ۶۷
مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خوزستان اعلام کرد

پرداخت بیش از 4 هزار فقره وام قرض الحسنه به مددجویان

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰

چهار هزار و 300 فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال از ابتدای سال تا کنون به نیازمندان استان خوزستان پرداخت شد.

مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خوزستان فعالیت های انجام شده در این صندوق را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم شیخی مدیر شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خوزستان با بیان اینکه یکی از خدمات حمایتی کمیته امداد پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان است گفت: در پنج ماهه نخست امسال چهار هزار و 300 فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال به نیازمندان استان خوزستان پرداخت شده است.

وی گفت این صندوق با هدف تحقق بانک داری اسلامی، ترویج سنت قرض الحسنه ایرانی و ارائه تسهیلات به خانواده های تحت حمایت برای توانمندسازی و بهبود اشتغال راه اندازی شده است و دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی و عضو شبکه شتاب بوده  و خدماتی نظیر صدور کارت بانکی، اینترنت بانک، همراه بانک، سامانه پیامکی و عملیات ساتنا و پایا را به مشترکین ارائه می دهد.

شیخی عنوان کرد تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت در سرفصل های اشتغال، کارگشایی، مسکن، درمان، و تهیه جهیزیه به مددجویان متقاضی و واجد شرایط پرداخت می شود.

وی به تسهیلات پرداختی سال 95 اشاره کرد و گفت: حدود هشت هزار و 700 فقره وام با مبلغی بیش از 240 میلیارد ریال به مددجویان و سایر افراد نیازمند در سرفصل های ذکر شده پرداخت گردید.

وی با اشاره به میزان سرمایه گذاری خیران و نیکوکاران در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با اشاره به اینکه تا پایان تیرماه امسال بیش از 43 میلیارد ریال توسط خیران در این صندوق سپرده گذاری شده است از مردم نوع دوست استان خواست با سپرده گذاری و افتتاح حساب در این صندوق، کمیته امداد را در نهادینه شدن فرهنگ قرض الحسنه و کمک رسانی به نیازمندان واقعی یاری کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید