دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۷ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۱۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۵۶۹۴۴
گزارشگر : ۶۷
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خوزستان اعلام کرد

آمادگی برای جمع‌آوری نذورات عید سعید قربان

(سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۱۳

نذورات و گوشت های قربانی در اولین فرصت بسته بندی و بین خانواده هایی که فرزندان مبتلا به سو تغذیه، خانواده های نیازمند مناطق محروم، ایتام و زنان سرپرست خانوار استان خوزستان توزیع می شود.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان ضمن اعلام آمادگی این نهاد برای جمع آوری نذورات خیران در روز عید سعید قربان، گزارشی در باره اجرای طرح "احسان زائر" ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حیدری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان در آستانه فرارسیدن عید قربان ضمن اعلام آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات و قربانی های مردم و خیران در روز عید از اهدای  شش میلیارد و 978 میلیون ریال نذورات، توسط مردم نیکوکار استان در عید قربان 95 خبر داد.

وی در مورد نحوه دریافت و توزیع کمک ها گفت: هموطنان نیکوکار می توانند گوشت قربانی و نذورات خود را علاوه بر پایگاه های کمیته امداد به دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در سراسر استان خوزستان تحویل دهند که گوشت های قربانی دریافتی طبق برنامه های ریزیهای انجام شده درهمان روز، بسته بندی و در اولین فرصت بین خانواده هایی که فرزندان مبتلا به سو تغذیه دارند، خانواده های نیازمند مناطق محروم،ایتام  و زنان سرپرست خانوارتوزیع می شود.

حیدری با اشاره به اینکه طرح احسان زائر به منظور جذب مشارکت حجاج برای یاری رساندن به نیازمندان انجام می شود، گفت: زائران سرزمین وحی می توانند قبل از سفر یا پس از بازگشت به کشور، کمک های نقدی،غیرنقدی و قربانیهای خود را به دست نیازمندان واقعی و ایتام تحت حمایت کمیته امداد برساند.

وی تاکید کرد تمامی کمک های حجاج جهت رفع مشکلات ایتام، پرداخت هزینه های درمانی، تامین سبد غذایی و تهیه پوشاک بین خانواده های تحت حمایت هزینه می شود.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان در پایان یادآور شد: خیران و نیکوکاران علاوه بر تحویل روزانه کمک های غیرنقدی خود به دفاتر کمیته امداد، می توانند با نصب نرم افزار سکه یا شماره گیری کد *8877*061# از طریق تلفن همراه ، کمک های نقدی خود را در اختیار خانواده های نیازمند قرار دهند.

 انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۰۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید