دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۶
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۵۶۷۸۶
گزارشگر : ۶۷
معاون فرهنگی کمیته امداد استان خوزستان اعلام کرد:

بهره‌مندی 7 هزار دانش‌آموز از برنامه‌های اوقات فراغت

(یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۴۶

تابستان امسال چهار هزار و 200 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان در اردوهای فرهنگی و زیارتی شرکت کردند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان خوزستان برنامه های فرهنگی و آموزشی این نهاد در تابستان 96 را تشریح کرد. 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جمشید هاشمی فرد معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان خوزستان با بیان اینکه فعالیت ها و برنامه های کمیته امداد همزمان با آغاز فصل تابستان، با هدف ایجاد شادابی، پویایی و غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان تحت حمایت شروع شده است افزود: امسال برای هفت هزار نفر از دانش آموزان برنامه های فرهنگی،هنری و آموزشی پیش بینی شد.

وی با اعلام اینکه جوانان و نوجوانان تحت حمایت با حضور در کانونهای کمیته امداد و اردوهای بلندمدت و کوتاه مدت از خدمات فرهنگی و آموزشی این نهاد به صورت رایگان بهره مند می شوند گفت: آموزش مهارت های هنری و تجسمی، حرفه آموزی، آشنایی با آسیب های اجتماعی، کتابخوانی، آشنایی با علوم قرآنی،احکام و اخلاق اسلامی، برنامه ها و مسابقات ورزشی،تفریحی، علمی و بهداشت روانی از جمله فعالیت های ارائه شده کمیته امداد در کانون های تابستانه است.

هاشمی فرد با بیان اینکه اردوهای فرهنگی، زیارتی و تفریحی به مقصد مشهد مقدس، مازندران، کرج، قم و جمکران برگزار می شود افزود: تا کنون چهار هزار و 200 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد در این اردوها شرکت کرده اند که دوهزار نفر از آنان برای اولین بار به مشهد مقدس مشرف شدند.

وی  ادامه داد: 800 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اهواز در مردادماه امسال با حضور در اردوهای یک روزه، از برنامه های متنوع علمی، تفریحی و تربیتی اجرا شده در این اردوها بهره مند شدند.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان خوزستان با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی در تیرماه96 گفت: تعداد 360 نفر از نخبگان قرآنی تحت حمایت در این جشنواره شرکت کردند که 36 نفر از آنان به مرحله کشوری راه یافتند.

وی در پایان یادآور شد طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد در مقاطع مختلف تحصیلی از ابتدای تیرماه آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۸۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید